Transfer

Objednať tu...

Exkurzie

Objednať tu...

Napíšte nám

Ak ste nejakú informáciu
na našej stránke hľadali
a nenašli ju:

Kontrolný kód:

Nakupovanie

 

Obchodné centrá
V Bratislave je viacero populárnych veľkých obchodných centier, ďalšie sú vo výstavbe. Dve z nich sú v širšom centre a sú dostupné nielen autom, ale aj mestskou hromadnou dopravou. Po Novom moste sa cez Dunaj dostanete zo starého mesta do Auparku, Polus je na Vajnorskej ulici. V oboch centrách je množstvo rôznorodých obchodov a multiplexové kiná. Na okraji mesta, blízko letiska, je Avion Shopping Park a Shopping Palace. Na nábreží pri Starom moste môžete nájsť najluxusnejšie nákupné centrum Eurovea a pri Trnavskom mýte aj najnovšie nákupné centrum Centrál.

Vína
Kvalitné slovenské vína môžete kúpiť v Trunku na Župnom námestí, v St.Michael's na Michalskej ulici, alebo vo Vinotéke Svätého Urbana na Klobúčnickej ulici.

Suveníry
Stánky so suvenírmy, upomienkovými drobnosťami a maličkosťami sú na Hlavnom námestí v najužšom centre mesta a na Hviezdoslavovom námestí pred Slovenským národným divadlom. Výrobky tradičných slovenských remesiel a umenia dostať v ULUVe na Námestí SNP, alebo na pešej zóne na Obchodnej ulici. Blízko McDonaldu na Námestí SNP nájdete Suvenir SHOP.

Značková predajňa brúseneho skla a kryštálu RONA ponúka z väčšej časti slovenské sklo, vyrábané v Lednických Rovniach. Horné oddelenie s vlastným vchodom je otvorené sedem dní v týždni.

Značkový výpredaj
Najbližšie veľké centrum značkového výpredaja je McArthurGlen Designer Outlet Center v rakúskom Parndorfe, približne 40 km od Bratislavy. Centrum leží priamo na diaľnici A4 pri Exite 43 (Neusiedl am See), ponúka široký výber značkového oblečenia. Cez týždeň je otvorené od 9:30 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00.

© 2019 BratislavaGuide.sk. All Rights reserved.